Ekstra

ONUR EROL’LA ESTETİK SOHBETLERİ

28 Mart 2017

Ünlü isimlere yaptığı estetik operasyonlarla tanıdığınız Prof. Dr. Onur Erol geçtiğimiz gün bir basın buluşması düzenledi. Sohbete kendi hastaları olan Deniz Akkaya ve Ebru Şallı da katıldı. Erol, güzellik uygulamalarında karar alırken nelere dikkat edileceğinin anlattı.

“İyi araştırmadan ameliyat yaptırmayın” 

Genç ve güzel kalmak isteyenlere Prof. Dr. Erol’un mesajı: “mutlaka spor yapın, beslenmenize dikkat edin, piyasada en moda diye ya da daha ucuz diye iyice araştırmadan uluslararası sertifikasyonlarını, yapan doktor ve işlem yapılan kliniği tetkik etmeden hiçbir yöntemi uygulatmayın, kendinizi ruhen ve zihnen de besleyin” oldu.

“10 bin burun yaptım”  

Şimdiye kadar 10 binden fazla burun ameliyatı yaptığını söyleyen Onur Bey, diğer emeliyatlarla birlikte 50 bin kadına estetik ameliyat yapmış. Deniz Akkaya da o kadınlardan sadece biri. Akkaya’nın burnunu kendi geliştirdiği ‘Turkish Delight’ yöntemiyle yaptığını söyleyen Onur Bey, bu yöntemin şimdi tüm dünyada kullanıldığını anlattı.

Her fırsatta pilates yapmanın faydalarını anlatan Ebru Şallı da sohbete dahil olarak güzellik sırlarını anlattı. Hayatında pilatesin büyük yer tuttuğunu söyleyen Şallı, pilatesin vücut güzelliği için en faydalı egzersiz olduğunu  düşünüyor ve “Beslenme, spor ve kendinle barışık bir yaşam sürmek güzelliği de yanında taşır. Deli gibi spor yapmanıza, günlerce aç kalmanıza gerek yok, her şeyi kararında yiyip içerek de form tutabilirsiniz, ben öyle yapıyorum” diyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum bulunmuyor

Cevap ver