Bakım, Vitrin

KIŞ İÇİN EN İYİ CİLT BAKIMLARI

31 Ekim 2017

 

Genç ve taze görünerek iyi hissetmek her kadının isteği. Kimimiz sağlıklı beslenerek, spor yaparak elimizden geleni yapıyoruz, kimimiz de kozmetik bilimin ve teknolojinin sunduklarından da faydalanıyoruz. Son yıllarda, bu amaca hizmet eden medikal estetik uygulamalar cilt yenileme ve gençleştirmede hem daha iyi sonuçlar veriyor hem de daha ulaşılabilir. Üstelik son derece kolay ve konforlu. Öğle tatilinde estetik kliniğine uğrayarak yenilenmiş halde çıkabiliyorsunuz. Mucize bu değilse ne?

Her kadın, yaşam şekli, cilt ihtiyaçları farklı. Medikal estetikte önemli olan bu farklı ihtiyaçları bilerek en doğru uygulama ve bakıma karar vermek. Burada, bilgi ve uzmanlık öne çıkıyor. Duyduğunuz herhangi bir uygulamayı gidip hemen yaptırmak değil de sağlıklı bir konsültasyonla uzmanınızla birlikte karar vermek gerekiyor.

Marebelis Klinik, Nişantaşı’nda, son teknolojiyi bilgi ve uzmanlıkla harmanlayan öncü bir klinik. Yenilikleri çok iyi takip ediyor ve farklı açılımlar sunuyor. Şimdilerde “Yenilenme Mevsimi” mottosuyla, yaz mevsiminin yıpratıcı etkilerini geride bırakan, farklı ihtiyaçlara yönelik değişik uygulamaları birbirini destekleyerek uyguluyor. İleri düzey cilt bakımda, medikal uygulamalarla bilimsel formüllerin güçlerini birleşiyor. Yenilenme amaçlı önerilen kombine bakımlar arasında, derinlemesine temizlik, bakım ve tazelenme için Hydrafacial MD; ileri düzey bakım ve yüzey yenileme için Vivace Altın İğne; ileri düzey bakım ve sıkılaşma için Ultraformer 3 uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamalar uygun Skinceutical bakımlarıyla kombine olarak sunulabiliyor. Skinceuticals bakımlarıyla kombine edilerek yapılan uygulamalarla özellikle antioksidan etki arttırılıyor, yenilenme destekleniyor.

Kombine “yenilenme” bakımları:

Vivace Altın İğne 

Tek bir seansta dahi gözle görülür yenilenme sağlayan Vivace Altın İğne; ileri düzey bakım ve yüzey yenileme için öne çıkan uygulamalardan biri. Uygulamada, mikro iğneli elektrodlarla cilt altı tabakaya enerji iletiliyor. Cilt yüzeyine zarar vermeden ciltte kolajen ve elastin üretimi sağlanıyor. Vivace Altın İğne uygulamasıyla, ciltteki gözenekler küçültüyor, cilt sıkılaşıyor, ince kırışıklıkları azaltıyor, akne ve yara izleri gibi sorunlar da çözülüyor.

Vivace Altın İğne uygulaması (3 seans) Skinceuticals CE Ferulic Antiokidan Serum & Phyto Corrective Yatıştırıcı Serum, istenirse Ultra Facial Defense UV ile tamamlanıyor. Uygulama ve bakım ürünleri birlikte kullanılarak antioksidan etki arttırılıyor.

Hydrafacial MD

Derinlemesine temizlik, bakım ve tazelenme için; uzun süredir çok sevilerek her cilt tipinin tercih ettiği Hydrafacial MD bakım uygulaması öneriliyor.

Hydrafacial MD, cildin gözeneklerini vakum etkisiyle temizliyor, sivilce ve siyah noktalardan arındırıyor. Derinlemesine temizliğin ötesinde, püskürtme yöntemiyle gözeneklere nem, mineral ve antioksidanları sağlıyor. FDA onaylı tek cilt bakım sistemi olan Hydrafacial MD, düzenli yapıldığında ince kırışıklıklar, güneş lekeleri, aşırı yağlanma, aktif akne tedavileri etki yaratıyor.

Hydrafacial MD uygulaması kombine bakımlar çerçevesinde 6 seanslık paket olarak uygulanıyor ve Skinceuticals Hyaluronic Acid Intensifier Serum veya Hydrating B5 Nemlendirici Serumla destekleniyor

 

Ulftaformer 3

İleri düzey bakım ve sıkılaşma için ise Ultraformer 3 öne çıkıyor.

Ultraformer 3, cilt altı yağ dokusunu odaklı ultrason dalgalarıyla yok ediyor. Özellikle gıdı, yanaklar gibi alanlarda tek seanslık uygulama ile ağrısız işlem yapılabiliyor. İki aşamalı odaklı ultrason sayesinde yağlar eritilirken sıkılaşma görüntüsü sağlanıyor, yüzeysel dalgalanma engellenmiş oluyor.

Ultraformer 3 de Marebelir Klinik’te kombine olarak Skinceuticals CE Ferulic Antiokidan Serum & Eye Balm veya Phloretin CF Antioksidan Serum & Eye Balm ile destekleniyor.

Tüm yenilenme bakımları ve kombine bakımlar için önemli olan cilt için doğru kararı vermek. Bu nedenle Marebelis Klinik öncelikle ücretsiz bir konsültasyona davet ediyor. Uzmanla birlikte yapılacak uygulama ve bakım kararı veriliyor. Bilgi için (212) 232 02 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum bulunmuyor

Cevap ver