Hakkımızda

 

two vanities serpil cekin

MERHABA

Two Vanities’de, güzelliğin hız kesmeyen dünyasındaki bütün gelişmeleri, yenilikleri ve yorumlarımı sizinle paylaşıyor olmaktan çok mutluyum!

Kısaca kendimden söz etmem gerekirse… 97 yılından beri dergi sektöründeyim. Cosmopolitan dergisiyle başladı maceram. Şimdi ise GQ Türkiye, Elle Türkiye Beauty Book ve Cosmopolitan  dergileri için güzellik ve bakım sayfaları hazırlamaya devam ediyorum.

Çocukluğuma dayanan kozmetik merakımın bir gün güzellik editörü olmama sebep olacağını hiç düşünmemiştim. Aşık olduğum dergicilik macerasında kozmetik sayfalarını ayrı bir aşkla hazırladım. Türkiye’nin birçok tanınmış kadın ve erkek dergisinde çalışmakla kalmayıp tecrübelerime gazete editörlüğü de ekledim. Sonra günlerden bir gün, (hala tam olarak nasıl olduğunu bilmesem de) şahane bir ekiple (yaklaşık olarak en iyi kadın dergilerinin tüm güzellik editörleriyle) Türkiye’nin ilk güzellik sitesi Mascaram’ı hazırladım. Mascaram bana çok şey kattı tecrübe olarak. Ondan öğrendiklerimle şimdi, güzellik tutkuma Two Vanities’de devam ediyorum.

Kısaca güzellik hakkında her şey:

web/twovanities.com

instagram/twovanities

youtube/twovanies