Bakım, Vitrin

EN İYİ GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİSİNİ AÇIKLIYORUM

28 Mart 2017

Selamlar, Two Vanities’de sizin yorumlarınıza yer vermek istediğimi her fırsatta söylüyorum. Geçtiğimiz günlerde Ayşenaz’dan bir mail aldım. En sevdiği makyaj temizleyicisini anlatmak istediğini söylüyordu. Ben de seve seve kendisini blog’umda ağırlıyorum. 🙂 

Herkese merhabalar, ben Ayşenaz…

Hepimiz her gün makyaj yapıyoruz, o yüzden kullandığımız makyaj ürünleri kadar temizleyiciler de önemli. Özellikle göz; yüzümüzün en ince yapıya sahip bölgesi olduğu için göz makyajını silerken daha hassas davranmamız gerekiyor. Bugün size uzun zamandır kullandığım, makyaj temizleme sürenizi yarıya indirebilecek bir ürünü anlatmak istiyorum.  Clinique online alışverişimde tester’ını kullandığım daha sonra derhal orijinal boyunu temin ettiğim; Clinique Take The Day Off Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi.

Ürün su geçirmez maskarayı bile kolay çıkaracağını ve tüm ciltler için uygun olduğunu vaat ediyor ve bu vaadini de yerine getiriyor. Kullandığım bütün makyaj temizleyicilerinden daha memnun olduğumu söyleyebilirim.

Bütün Clinique ürünleri gibi dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün. Kesinlikle tahriş, kaşınma veya batmalar yaşamadım; cildim hassas olmasına rağmen. Kokusu yok denebilecek kadar az. Yağlı bir yapıya sahip fakat bu yağ gözünüzü korkutmasın, suyla çok çabuk durulanıyor ve kesinlikle sonrasında yağlı bir his bırakmıyor.

Uygulanışı gayet basit ve pratik. Makyaj temizleme pedi veya pamuğa birkaç damla damlatmanız bütün gözünüzü temizlemenize yetiyor ve birden fazla temizleme ürünü kullanmanızı da gerektirmiyor. Özellikle göz makyajını çıkarırken çok yormuyor, maskarayı çok hızlı çözüyor ve siliyor.

Ben hem göz hem de dudak temizlemede kullanıyorum. Kırmızı rujunuzu ve suya dayanıklı eyeliner’ınızı tek bir ürünle temizleyebilirsiniz kısaca. Bastırılarak çevrilen kapağı sayesinde çantaya veya bavula atmak için de çok ideal. Eğer göz makyajı temizleyici konusunda iyi bir ürün arıyorsanız, kesinlikle tavsiye ederim.

Bu ürünü Boyner, Tekin Acar, Trendyol’dan, ayrıca Clinique mağazalarından ve Clinique online’dan da temin edebilirsiniz. 🙂

Fiyatı, 99 TL

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum bulunmuyor

Cevap ver